Multi-Mam Balm - Multi-Mam CZ


Popis výrobku


Balzám Multi-Mam Balm doporučujeme pro prevenci praskání bradavek a zlepšení stavu tkáně v oblasti bradavek. Balzám nelepí a snadno se vstřebává, chrání oblast bradavky tím, že nahrazuje a doplňuje přirozený kožní tuk. Není třeba jej před kojením odstraňovat.


Stáhnout příbalové informace

Otázky zákaznic


Je třeba před kojením balzám Multi-Mam Balm odstraňovat?
Ne. Balzám je v případě požití neškodný a chuťově i čichově je neutrální. Doporučuje se balzám použít ihned po kojení. Když jej použijete před kojením, může vašemu dítěti ztížit přisátí.

Jak často se má Multi-Mam Balm používat?
Záleží jen na vás. Doporučuje se balzám použít ihned po kojení. Když jej použijete bezprostředně před kojením, může vašemu dítěti ztížit přisátí.

Jaký je rozdíl mezi výrobky Multi-Mam Balm a Multi-Mam Lanolin?
Multi-Mam Balm je složen z vybraných rostlinných olejů. Představuje rostlinnou alternativu lanolinu, tedy přírodního tuku z ovčí vlny.

Neustále mne trápí popraskané bradavky, což je velmi bolestivé. Co mám dělat?
Nejlepším řešením je nejprve pro léčbu popraskané kůže použít obklady, které podporují hojení ve vlhkém prostředí. Jako prevenci vzniku prasklin a pro změkčení kůže můžete též použít mast. Multi-Mam Balm je mast, která kožní tkáň posiluje a pečuje o ni. Skládá se z bylinných ingrediencí, má neutrální chuť a v případě pozření je neškodná. Dokáže tak zajistit optimální ochranu během kojení i po celý den.

Co je příčinou problémů s bradavkami?
Většina případů poranění bradavek je výsledkem nedokonalého přisátí. Je důležité, aby byla nejcitlivější část tkáně bradavky zatažena hluboko do úst kojence. Popraskání bradavek mohou způsobovat také výrobky, které snižují přirozenou ochranu kůže, například mýdla či šampony. A nakonec patří mezi potenciální příčiny potíží s bradavkami kvasinkové infekce, ekzémy nebo sklony k suché pokožce.
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Multi-Mam Balm
Average rating:  
 1 reviews
 by Carol

I just wanted to send a quick email to thank you for such an amazing product. There is absolutely no way that I could have continued to feed my daughter without the Multi-Mam Balm. I have recommended it in all of my breast feeding groups in Kildare, Ireland. Thank you so much.