Multi-Mam Lanolin - Multi-Mam CZ


Popis výrobku


Multi-Mam Lanolin doporučujeme pro prevenci praskání bradavek a zlepšení stavu tkáně v oblasti bradavek. Lanolin – tuk z ovčí vlny – představuje tradiční prostředek podporující hojení popraskané kůže. Multi-Mam Lanolin obsahuje mimořádně čistý lanolin lékařské třídy, který nahrazuje kožní tukovou vrstvu.


Stáhnout příbalové informace

Otázky zákaznic


Je třeba před kojením odstraňovat Multi-Mam Lanolin?
Ne, v případě požití je neškodný a chuťově i čichově je neutrální. Doporučuje se lanolin použít ihned po kojení. Když jej použijete před kojením, může vašemu dítěti ztížit přisátí.

Jak často se má Multi-Mam Lanolin používat?
Záleží jen na vás. Optimální ochrany dosáhnete, když budete Multi-Mam Lanolin používat nejméně dvakrát denně.

Jak nejlépe se má Multi-Mam Lanolin aplikovat?
Rozemněte malé množství Multi-Mam Lanolinu mezi prsty a naneste na celou oblast bradavky. Před použitím může být vhodné tubu mírně promačkat nebo zahřát v rukou.

Jaký je rozdíl mezi výrobky Multi-Mam Lanolin a Multi-Mam Balm?
Lanolin obsahuje nejčistší přírodní tuk z vlny. Multi-Mam Balm je jeho rostlinnou alternativou a skládá se z vybraných rostlinných olejů. Balzám je měkčí, a proto se snadněji aplikuje.

Neustále mne trápí popraskané bradavky, což je velmi bolestivé. Co mám dělat?
Nejlepším řešením je nejprve pro léčbu popraskané kůže použít obklady, které podporují hojení ve vlhkém prostředí. Pro zabránění dalšímu praskání pak použijte mast. Multi-Mam Lanolin kožní tkáň posiluje a pečuje o ni. Jde o přírodní produkt, který má neutrální chuť a v případě požití je neškodný. Dokáže tak udržovat kožní tkáň zdravou a silnou, ať již během kojení nebo po celý den.

Co je příčinou problémů s bradavkami?
Většina případů poranění bradavek je výsledkem nedokonalého přisátí. Je důležité, aby byla nejcitlivější část tkáně bradavky zatažena hluboko do úst kojence. Popraskání bradavek mohou způsobovat také výrobky, které snižují přirozenou ochranu kůže, například mýdla či šampony. A nakonec patří mezi potenciální příčiny potíží s bradavkami kvasinkové infekce, ekzémy nebo sklony k suché pokožce.
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Multi-Mam Lanolin
Average rating:  
 0 reviews