Proč používat výrobky Multi-Mam - Multi-Mam CZ


Proč používat výrobky Multi-Mam

Sortiment inovativních výrobků Multi-Mam určených k péči o matku a dítě dokáže řešit celou řadu problémů. Výrobky brání vzniku problémů s bradavkami, k nimž může dojít před kojením či během kojení, a tyto problémy také léčí. Existuje též speciálně vyvinutý výrobek, který uklidňuje dítě při prořezávání zoubků.

Výrobky Multi-Mam určené k péči o matku a dítě: problémy a řešení

V ideálním případě byste se při kojení měla cítit pohodlně a uvolněně. Běžně však dochází k tomu, že při kojení zažívají ženy nepohodlí, které má dopad na to, jak se cítí. Například nesprávné přisátí dítěte při kojení může způsobit popraskání tkáně na bradavkách, což vede k bolestivosti a někdy též k infekci. Důsledkem takových nepříjemných zkušeností pak může být i ukončení kojení dříve, než plánujete.

Dětem může způsobit potíže prořezávání zoubků. Tyto potíže mohou mít různou podobu, od nateklých dásní přes neklidný spánek a podrážděnost až po průjmy. Není pochyb, že je důležité, aby byly potíže, které dítě zažívá, co nejmenší.

Sortiment zahrnuje výrobky Multi-Mam Compresses, Multi-Mam Balm, Multi-Mam Lanolin a Multi-Mam BabyDent. Tyto výrobky, které je možné zakoupit bez receptu, jsou přírodní a účinné a matkám v jejich náročném poslání usnadní život.

Přírodní ingredience

Přírodní ingredience používané v našich výrobcích zahrnují bioaktivní 2QR komplex z rostlinného základu, oleje získávané z rostlin a lanolin, vysoce čištěný tuk z vlny.Jak to funguje

Výrobky Multi-Mam, Balm, Lanolin a Compresses léčí potíže spojené s kojením a pomáhají jim předcházet. Obklady Compresses nabízejí okamžitou úlevu, neutralizují škodlivé mikroby a podporují přirozené procesy hojení. Multi-Mam Balm a Lanolin chrání bradavky během kojení a předcházejí vzniku prasklin. Multi-Mam BabyDent zmírňuje potíže, které dítě zažívá při prořezávání zoubků.