Aktivní látky - Multi-Mam CZ


Aktivní látky

Hlavní složkou obkladů Multi-Mam Compresses a výrobku Multi-Mam BabyDent je 2QR komplex (vyslovuje se jako „to cure“, tj. „léčit“). Tato přírodní ingredience získávaná z rostlin neutralizuje škodlivé mikroby, protože jim brání uchytit se na tkáni. 2QR komplex podporuje přírodní proces hojení a obnovuje přirozenou rovnováhu mikrobiální flory. 2QR komplex nemá žádné známé vedlejší účinky.

Multi-Mam Lanolin je vyroben z vysoce čištěného tuku z vlny (lanolinu). Lanolin je přírodní olej, který je nejblíže přírodnímu tuku v lidské kůži a zajišťuje ochranu bradavek. Balzám Multi-Mam Balm představuje rostlinnou alternativu lanolinu. Obsahuje rostlinné oleje, které nahrazují kožní tuk, k jehož ztrátě při kojení dochází. Nabízí optimální ochranu bradavek.

Co je 2QR komplex?

Jednou z našich hlavních ingrediencí je celosvětově patentovaný 2QR komplex. Tento komplex je směsí vysoce rafinovaných rostlinných polysacharidů.

2QR komplex neutralizuje škodlivé mikroby a pomáhá předcházet infekcím (mastitidě). Vyznačuje se jedinečným způsobem účinku, protože brání škodlivým mikrobům uchytit se na lidské tkáni. 2QR komplex podporuje přírodní proces hojení a obnovuje přirozenou mikrobiální rovnováhu.

Chcete-li vidět, jak 2QR komplex funguje, podívejte se na videoMezi další složky našich výrobků patří z rostlin získávané oleje s uklidňujícím a zvlhčujícím účinkem a vysoce čištěný tuk z vlny (lanolin), jehož ochranný a zvlhčující účinek je dobře znám.

Výrobky nabízejí okamžitou úlevu a fungují na principu neutralizace škodlivých mikrobů, vytváření uklidňujících podmínek a podpory přirozených procesů hojení. Další informace o tom, jak výrobky Multi-Mam fungují a jaké mají účinky, naleznete zde.