Jak to funguje - Multi-Mam CZ


Jak to funguje

Výrobky Multi-Mam léčí potíže při kojení a pomáhají jim předcházet a poskytují úlevu dětem při prořezávání zoubků.

Výrobky Multi-Mam Compresses a Multi-Mam BabyDent obsahují 2QR komplex. Tato aktivní látka neutralizuje škodlivé mikroby, vytváří uklidňující prostředí a podporuje přirozené procesy hojení, které využívá lidské tělo.

Výrobky Multi-Mam Balm a Multi-Mam Lanolin předcházejí praskání kůže a doplňují do kůže přírodní oleje.

Naše jemné, ale účinné výrobky dají vám i vašemu dítěti do začátku to nejlepší. Zbaví vás totiž potíží spojených s kojením, které představují významný faktor při rozhodování žen ohledně předčasného ukončení kojení.

Kojení

Multi-Mam Compresses jsou jednorázové obklady, které nabízejí okamžitou úlevu od potíží spojených s kojením. Mají uklidňující účinky a vytvářejí vlhké prostředí vhodné pro hojení, pomáhají předcházet infekci a pečují o oblast bradavky.

Balzám Multi-Mam Balm obsahuje rostlinné oleje, bambucké máslo a extrakt z včelího vosku PEG 8 Beeswax. Tyto látky nahrazují a doplňují přírodní kožní tuk bradavky. Tím pomáhají předcházet praskání kůže a udržují kůži měkkou, vláčnou a zdravou. Balzám představuje rostlinnou alternativu výrobku Multi-Mam Lanolin.

Multi-Mam Lanolin obsahuje vysoce čištěný lanolin, tuk získávaný z ovčí vlny. Tento přírodní tuk doplňuje tukovou vrstvu kůže a je známý svým zvlhčujícím účinkem.

Prořezávání zoubků

Víme, že i prořezávání zoubků může být složitý proces. A proto jsme do sortimentu Multi-Mam zařadili uklidňující výrobek BabyDent, které dítěti v této složité a často stresující vývojové fázi pomůže.

I Multi-Mam BabyDent se skládá z přírodních ingrediencí. Vytváří měkkou ochrannou vrstvu na dásních dítěte, která má uklidňující účinek a přináší úlevu od potíží.

Bezpečnost výrobků Multi-Mam

Všechny výrobky řady Multi-Mam pro péči o matku a dítě jsou při požití pro dítě neškodné a není třeba je před kojením odstraňovat. Ingredience, které používáme, pocházejí ve většině z přírodních zdrojů a jsou nejvyšší kvality. Prošly klinickým testováním a schvalovacím procesem, pokud jde o účinnost a bezpečnost.